Site Loader

Bitcoin rośnie powyżej $9,400 Dzisiaj 8:46 220 José Rodríguez Bitcoin Billionaire rozpoczął dzień z pozytywną dynamiką. W czasie prasy, największa kryptokurcja według Market Cap jest notowana na poziomie 9.386,61 dolarów (+0,12%), według CoinMarketCap. Wykres pary transakcyjnej USD/BTC od EXANTE Ze swojej strony, Ethereum urosło do $233.65 (+0.97%), podczas gdy XRP spadło o 0.08% i obecnie wynosi $0.187. Mówi zespół analityków FxPro:

„Bitcoin odchylił się nieznacznie od 9.500 dolarów w zeszłym tygodniu. Na początku nowego tygodnia pracy sytuacja nie uległa zmianie, ponieważ cena krypto referencyjnego pozostaje prawie niezmieniona i wynosi około 9.400 dolarów. Wolumen obrotu pozostaje stabilny na poziomie około 16B dolarów. Indeks chciwości i strachu również nie zmienił się od zeszłego tygodnia i pozostaje w obszarze „strachu“.

Z drugiej strony, indeks RSI pozostaje na „neutralnym“ terytorium, czekając na dalsze impulsy. Istotne jest, aby inwestorzy odkładali na później wszelkie decyzje dotyczące kryptos. Wynika to z niepewności co do sytuacji na tradycyjnym rynku finansowym, który, nawet jeśli nie znajduje się w stanie masowego spadku, ma niewielkie podstawy do dalszego wzrostu. Bariera w wysokości 10 000 dolarów stała się poważnym poziomem oporu dla Bitcoina. Coraz więcej uczestników społeczności kryptońskiej uważa, że poziom ten można uznać za maksymalny, podczas gdy wielokrotne nieudane próby jego przełamania mogą doprowadzić do wyprzedaży“.

Zgodnie z rankingiem CoinMarketCap, 8 walut w pierwszej dziesiątce jest w kolorze zielonym. Jeśli chodzi o limit rynkowy dla wszystkich walut wymienionych w CoinMarketCap, to pozostaje on na poziomie 267 213 081 600 dolarów.

admin