Site Loader
  • Bitcoin może być skłonny do dalszej regeneracji pomimo słabości altcoinów.
  • Analityk zauważył, że BTC właśnie odbiła się od zasadniczej średniej kroczącej.
  • Ta średnia krocząca Bitcoin utrzymywała się wiele razy podczas ostatniego cyklu hossy.

BITCOIN WŁAŚNIE UTWORZYŁ TEN HISTORYCZNIE DOKŁADNY SYGNAŁ TRENDU WZROSTOWEGO

Jak zauważył jeden z chartystów Bitcoin’a, wiodąca kryptokur waluta właśnie stworzyła pomyślny sygnał wzrostowy: po korekcie hossy, BTC wyraźnie odbiła się od 128-dniowej prostej średniej kroczącej.

Jest to ważne, ponieważ na rynkach hossy, kryptokur waluta historycznie znalazła ofertę na tym konkretnym poziomie wsparcia. Bitcoin czyniąc to teraz sugeruje, że znajduje się w długoterminowej tendencji wzrostowej.

„128-dniowy mgr Willy’ego Woo wykonał przyzwoitą pracę przy sygnalizacji wsparcia/oporu i obecnie oferuje wsparcie.“

Willy Woo, który popularyzował wykorzystanie średniej ruchomej zgodnie z powyższym analitykiem, potwierdził prawdziwość sygnału. Twierdził jednak, że nie była to sugestia dla posiadaczy Bitcoinów, aby aktywnie handlować tą prostą strategią.

„Prosty 128-dniowy test powrotny MA od 2012 roku. 1 BTC zmienia się w 10,5 BTC. Zakłada sprzedaż spotową do USD przy przekroczeniu poniżej MA i 0,2% opłat. Odpowiadam tylko na pytanie, nie polecam handlu HODLers“.

NIE TYLKO ZNAK WOO JEST BYCZY

Nie jest to jedyna oznaka, że Willy Woo jest byczy po oszałamiającej korekcji Bitcoin widział w ostatnich tygodniach.

Powołując się na poniższy wykres, z którego wynika, że w ostatnim czasie nastąpił duży skok zmian w BTC, napisał on:

„Zakończył się kolejny impuls wymiany monet, następny ruch kierunkowy w nadchodzących tygodniach jest prawdopodobnie w górę“. Jest bardzo mało prawdopodobne, że zobaczymy stąd jakieś katastrofalne zrzuty cen.“

Wykres akcji cenowej BTC od początku roku z analizą analityczną w łańcuchu przez Willy Woo (@woonomic na Twitterze)

Zmiana rąk w BTC mogła być ostatnim przejęciem BTC przez MicroStrategy. Firma, notowana na giełdzie NASDAQ, kupiła ponad 10.000 BTC, co według wielu osób zostało dokonane w drodze transakcji pozagiełdowej, aby uniknąć poślizgu.

Woo dodał, że istnieje jednak ryzyko, że Bitcoin może spaść, aby szybko wypełnić lukę w kontraktach terminowych CME:

„Nadal jestem ostrożny przed kolejnym krótkoterminowym zrzutem, aby wypełnić tę lukę, ale jak dotąd wygląda na to, że był to front run na płynność, który jest mocno byczy, jeśli przełamiemy opór tutaj. W księgach zamówień spotów jest wiele ofert, które chcą zapełnić lukę w połowie 9000 r.“.

Wynik jest taki, że średnio- i długoterminowy trend Bitcoina pozostaje w pozytywnym stanie. Jak wyjaśnił Woo, „Jest dużo wsparcia buy poniżej 10k, jest to scenariusz buy the dip“.

admin